ChatGPT ile Meslek Sahibi Olabiliriz Ya Da İşsiz Kalabiliriz

Yapay zekalar işimizi elimizden mi alacak!? Yapay zeka araştırma şirketi OpenAI tarafından oluşturulan sohbet botu ChatGPT, kullanıcılarına birçok özellik sunuyor. Bu bot sayesinde, kod oluşturabilir, oluşturduğunuz kodlardaki hataları ayıklayabilir, yemek planları, alışveriş listeleri oluşturabilir, oyun yapabilir hatta bir film senaryosu bile yazabilirsiniz. Yani bu bot hem diyetisyen, hem yazılımcı hem de senarist olabiliyor. Sanırım artık yeni rakibimiz üniversitedeki sıra arkadaşımız ya da komşumuzun öve öve bitiremediği çocuğu değil de ChatGPT olacak.

Bitcoin Haberleri 🧷
Kripto Para Haberleri 🧷
Eğlenceli İçerikler 🧷
Kripto Paralar Nedir 🧷
Haftalık Bültenler 🧷
Ekonomi Haberleri 🧷
Kripto101’i Spotify’da Dinlemek İçin 🧷
Neşeli Podcast’i Spotify’da Dinlemek İçin 🧷
100 Liram Ne Oldu 🧷
Nedir & Nasıl 🧷

Coinkolik, kripto paralar, Blockchain, merkeziyetsiz uygulamalar gibi paranın geleceğini kapsayan içeriklerle takipçilerini tümüyle bağımsız bir şekilde besleyen bir haber platformudur. Dijital para topluluğunun uzman görüşleri ve yorumlarıyla en son haberleri, fiyat analizlerini ve gelişmeleri sizlerle buluşturuyoruz.

Kripto para dünyası her geçen gün daha da gelişiyor. Giderek artan sayıdaki işletme, girişimci, yatırımcı ve bu teknolojiyi benimseyen insanlarla birlikte olmaktan, bu yeniliklerin getirdiği birçok avantaj hakkında konuşabiliyor olmaktan doları gurur duyuyoruz.

Günümüzde kesin olan bir şey var; kendini eğitmek, yeni finansal ve teknolojik yeniliklerden haber olmak. Coinkolik ailesi olarak size bunu sağlamak için varız. Coinkolik, kripto paralarla ilgili paylaşımlar yapmak için 2016 yılında kuruldu. O günden bu yana bu iş için güvenilir bir bilgi kaynağı olmayı başardık. 4 yıl içinde kripto para haber platformlarının lideri haline geldik.

Daha fazla bilgi için;

Coinkolik ile iletişime geçmek için;

YouTube kanalımıza abone olmak için ➤

Coinkolik sosyal medya adresleri;
Twitter ➤
Telegram ➤
Facebook ➤
Instagram ➤
Linkedin ➤
Medium ➤
YouTube ➤

📋
Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bunlar sadece kişisel görüşler ve haber niteliği taşıyan bilgilerdir. Bu görüşler ve ifadeler, mali durumunuz risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.
📋


Yapay zekalar işimize elimizden mi Alacak Yapay Zeka Araştırma Şirketi Open Air tarafından oluşturulan sohbet botu Chat gpt kullanıcılarına birçok özellik Sunuyor bu bot sayesinde kod Oluşturabilir oluşturduğunuz kodlardaki Hataları ayıklayabilir yemek planları Alışveriş listeleri oluşturabilir oyun Yapabilir Hatta Bir film senaryosu bile Yazabilirsiniz Yani bu bot hem Diyetisyen hem yazılımcı hem de Senarist Olabiliyor sanırım artık yeni rakibimiz üniversitedeki sıra arkadaşımız ya da Komşumuzun öve öve bitiremediği çocuğu Değil de chat CHP olacak

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *